Reagujte bez životopisu

Montážní práce • ubytování • Vyškov

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Vyškov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Každý týden
Mzdové podmínky (brutto)
31 000 - 36 000 Kč/měsícPokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás a domluvíme si osobní setkání na naší pobočce v Brně. Budeme se na Vás těšit Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  •  montáž a kompletace zastiňujících a dekorativních okenních doplňků
  •  balení výrobků - práce vhodná pro muže
  •  příprava k expedici
  •  práce v čistém, tichém a bezpečném prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • smlouva na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované obědy / večeře za 30,- Kč
  • základní mzda 31.000,- Kč hrubého
  • BONUSY až 2000,- Kč
  •  příplatky nad rámec zákona
  • zajištění ubytování v místě nebo nedaleko pracoviště s dotací 2500Kč
  • týdenní zálohy

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás a domluvíme si osobní setkání na naší pobočce v Brně.
Budeme se na Vás těšit
Tým LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se zabývá výrobou a expedicí zastiňujících a dekorativních okenních doplňků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • zručnost, pečlivost a samostatnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • praxi na obdobné pozici výhodou
  • fyzickou zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4792284  Datum zveřejnění: 25.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/měsíc