Kontrolór kvality

Letecké opravovne Trenčín, a.s.

Miesto práce
Legionárska, Trenčín, Slovensko
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta. K základnej mzde patrí naviac aj osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolór pre leteckú techniku elektrického, rádiového, prístrojového
vybavenia navigačných, identifikačných a ďalších avionických systémov

Úlohy:
- kontrola kvality vykonaných prác pri údržbe leteckej techniky v odbornosti B2
- kontrola kvality a kompletnosti sprievodnej a opravárenskej
dokumentácie
- vyhodnocovanie funkčných skúšok súčiastok, uzlov a skupín
predpísaných v technickej dokumentácii
- kontrola dodržiavania technologickej disciplíny
- kontrola, spracovávanie a potvrdzovanie predpísanej dokumentácie, skúšobné protokoly,
atesty a pod.
- kontrolovanie prevádzkovej údržby

- práca v stabilnej tradičnej spoločnosti
- mesačné osobné ohodnotenie
- mimoriadne odmeny, cieľové odmeny
- dochádzková prémia
- rekreačný príspevok
- odmena pri zisku spoločnosti
- pracovný čas 7,5 hodiny
- príspevok na III. pilier
- príspevky pri pracovných výročiach
- bohatý sociálny program

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba leteckej techniky v odbornosti B2

Počet rokov praxe

5

- preukaz Technik údržby lietadiel PART 66 podmienkou
- znalosť leteckej techniky typu Mi-17, L-410 a L-39
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť, presnosť,
zmysel pre technické detaily
- držiteľ osvedčenia podľa vyhlášky ÚBP SR č. 74/ 1996
Z.z. paragraf 21 alebo 22 výhodou

Sme tradičnou letecko-opravárenskou spoločnosťou, svojho druhu jedinou na Slovensku, a to nielen pokiaľ ide o množstvo doteraz opravených vojenských i civilných lietadiel a ďalšej techniky, ale aj pokiaľ ide o množstvo typov a verzií opravovaných či modernizovaných lietadiel a vrtuľníkov. Sme firmou so sídlom v Trenčíne, ktorá vyrástla na historických základoch jedného z najstarších slovenských opravárenských podnikov s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou a vlastníctvom rozsiahleho know-how o opravách leteckej a pozemnej letiskovej zabezpečovacej techniky, ako aj techniky protivzdušnej obrany.
Chceme sa rozvíjať ako moderná, dlhodobo úspešná a uznávaná spoločnosť, ktorá dokáže tvorivejšie, rýchlejšie a čo najlepšie uspokojovať potreby súčasných a potenciálnych zákazníkov i vlastných zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4606963  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac