Pokladní – zaměstnanecká restaurace

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu Stravování přijmeme novou kolegyni/kolegu na pozici pokladní.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Práce na pokladně v závodní jídelně – samoobslužná restaurace pro zaměstnance
  • Doplňování zboží a výrobků v samoobslužném prostoru
  • Pomocné práce v kuchyni a při výdeji jídel
  • Pracovní doba ve směnném provozu – krátký/dlouhý týden

Jaké jsou naše požadavky?

  • Alespoň 1 rok zkušenost na pozici pokladní
  • Znalost pokladních terminálů, hotovostní platby, platby bankovní kartou
  • Příjemné vystupování a zákaznický přístup
  • Samostatnost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost

Co Vám nabídneme?

  • Zázemí velké a stabilní firmy
  • Přátelský a pracovitý kolektiv
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Zajímavé mzdové ohodnocení i zaměstnanecké výhody (systém benefitů Cafeterie v hodnotě 18 000 Kč ročně, 5 týdnů dovolené, parkování na letišti, dotované stravování a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3425288  Datum zveřejnění: 19.6.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.