Požární dozor- mytí leteckých dílů

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s vedením týmu ideálně ve strojírenství? Pokud ano, jste náš člověk!
Jsme stabilní společnost s 90ti letou tradicí na trhu a velkou vizí dalšího růstu do budoucnosti. Jsme jedničkou v oboru v údržbě letadel a sháníme posilu na nově vzniklou pozici.

Pokud Vás inzerát zaujal, zašlete nám Váš životopis!

Co u nás budete dělat?

  • Řídit, organizovat, koordinovat a kontrovat práce pracovníků přidělených do skupiny
  • Kontrolovat a dozorovat externí a technické mytí letadel a mytí demontovaných letadlových celků v průběhu celé směny
  • Zodpovídat za správné a úplné vyplnění podkladů pro mytí letadel a za dodržování všech pravidel s tím spojených
  • Organizovat úklid hangárové plochy
  • Koordinovat práce na revizích a spolupracovat s mistrem, kterému budete reportovat
  • Podílet se na hodnocení pracovníků

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně výuční list
  • Typový výcvik na minimálně jeden z uvedených typů letadel (B737CL/NG, A320F, ATR) výhodou, nikoli podmínkou
  • Zkušenost s řízením lidí podmínkou (ideálně z výroby)
  • Znalost PC programů - MS Office, SAP, AMOS na základní úrovni
  • Odborné znalosti procesů, pracovních postupů, směrnic a norem
  • Platné řidičské oprávnění skupiny B
  • Týmovou spolupráci, organizační a komunikační schopnosti
  • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost, důslednost a schopnost rychlé reakce

Co Vám nabídneme?

  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, pakování na letišti, kurzy anglického jazyka,zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu
  • Příspěvek na rekreaci dětí, příspěvek na preventivní rehabilitaci
  • Příspěvek na pojištění odpovědnosti až do výše 1000 Kč/rok
  • Příležitost profesního růstu a odborného výcviku
  • Zajímavou a různorodou práci v atraktivním prostředí letiště
  • Přátelský tým kolegů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3437429  Datum zveřejnění: 2.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.