Kuchař/-ka – studená kuchyně

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu v OJ Stravování hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Kuchař - studená kuchyně.

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • Příprava, výroba a balení výrobků studené kuchyně, jako jsou bagety, sendviče, chlebíčky, sýrové, masové, uzeninové, ovocné a zeleninové mísy
  • Odpovědnost za dodržování technologických a hygienických předpisů
  • Odpovědnost za kvalitu vyrobené stravy a vedení skladového hospodářství

Jaké jsou naše požadavky?

  • SOU vzdělání, obor kuchař podmínkou
  • Minimálně 2 roky praxe
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Ochota pracovat ve směnném provozu

Co Vám nabídneme?

  • Možnost podílet se na spokojenosti našich cestujících i zaměstnanců - Vaši práci ocení a ochutnají úplně všichni
  • Příjemný kolektiv i pracovní zázemí
  • Práci ve velké a stabilní firmě
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody, např. Cafeterie v hodnotě 18 000 Kč ročně, 5 týdnů dovolené, parkování na letišti, dotované stravování, 13.mzda a další

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3450633  Datum zveřejnění: 16.7.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.