Pátráme po mechanikovi- nadšenci na traťovku („Lajnu“)

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše „Lajna“ (Line maintenance) je druhým největším oddělením ve firmě. Najdete tam okolo 100 profíků přes letadla a chceme k sobě dalšího! Chceme někoho, kdo je zapálený pro svou práci, chce se dál rozvíjet a učit se.

Co u nás budete dělat?

Vaším denním chlebem bude provádění jak plánované tak neplánované lehké údržby na letadlech našich zákazníků. Provádění Daily, Weekly checků, demontáž a montáž letadlových celků nebo odstraňování závad v souladu s technickou dokumentací. Samozřejmostí je provádění řádných záznamů a práce se systémem AMOS a pro ty nejzkušenější i uvolňování letadel do provozu.

Nebudeme lhát, práce je to náročná. Pracujeme na 12-ti hodinové směny, denní i noční. Dokonce zpravidla ty noční bývají náročnější. Občas je potřeba i předem stanovený plán směn upravit, ale ochotu přijít do práce na neplánovanou směnu umíme ocenit.

Bude perfektní když:

  • Máte SŠ nebo vyučení v oboru letecký mechanik, ale poradíme si i s technicky vzdělaným člověkem.
  • Budete mít již nějakou praxi. Ta je pro nás důležitá, potřebujeme totiž někoho, kdo už si na letadlo někdy „šáhnul“.
  • Jste držitelem průkazu způsobilosti k údržbě letadel dle PART 66 – B1 – to je rozhodně výhodou, ale ne podmínkou.
  • Jste držitelem typové kvalifikace ATR 42/72 nebo A320F – to je také výhodou.
  • Ovládáte anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni, bez něj se u nás neobejdete.
  • Máte řidičské oprávnění skupiny sk. B, řídit totiž u nás budete běžně.
  • Máte dobrý zdravotní stav, protože u nás jedeme v nepřetržitém provozu.
  • Berete stres jako výzvu, ne jako překážku.

Co za to nabízíme?

Nabízíme podmínky pro rozvoj, ať už to obnáší zaplacení typovky, podporu při získání průkazu dle PART 66 nebo šéfa, který za svým oddělením stojí. Děláme údržbu na letadlech A320F, ATR42/72, B737CI/NG, A330, B767, EMB170/190, takže typovky se přednostně dělají na tyhle typy, ale umíme vás poslat i na nějakou unikátní typovku do zahraničí.

Když budete šikovný/á, vyšleme vás do světa na některou z našich stanic. Aktuálně máme jednu v Bratislavě.

Samozřejmě nabízíme i balíček benefitů (jako 5 týdnů dovolené, dotované stravování, zaměstnanecké letenky, příspěvky na penzijko nebo pojistku „na blbost“, masáže a mnoho dalšího. Vše spolu určitě rozebereme na pohovoru.

Nevěříte? Věřte!

Jestli si myslíte, že byste k nám zapadnul/a, není nic snazšího než poslat životopis (s motivačním dopisem se nevypisujte, raději vás poznáme osobně). Na pohovorech si sice stále vykáme, ale určitě vás překvapí pohodová atmosféra...A když se moc nerozpovídáme, vezmeme vás podívat i na náš nový hangár.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3466859  Datum zveřejnění: 9.8.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.