Provozní dispečer - Energoprovoz

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti ze zajišťováním provozu zařízení pro klimatizaci, větrání, chlazení a vytápění? Láká Vás pracovat v netradičním prostředí? Pak možná hledáme právě vás! Na letišti v Praze totiž momentálně rozšiřujeme náš tým.

Jaká je role provozního dispečera?

  • Řídí provoz všech zařízení pro vytápění, větrání, chlazení a klimatizaci
  • Odpovídá za řádný a bezporuchový provoz všech provozovaných zařízení (v souladu s platnými předpisy)
  • Řídí, organizuje a odpovídá za pracovníky ve směně
  • Obsluhuje zařízení instalované výpočetní techniky na dispečinku
  • Provádí kontroly zařízení (denní, týdenní, měsíční)
  • Vede předepsanou evidenci

Co očekáváme od nového kolegy?

  • SŠ vzdělání – obor elektro nebo strojní
  • Praxe v oblasti (VZT, ÚT, chladící splitové jednotky) a zkušenosti s prací na dispečinku výhodou
  • Vyhláška č. 50/78 Sb. min § 6 velkou výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • Řidičský průkaz sk. B pro přepravu po areálu letiště
  • Ochota k práci ve směnném provozu

Proč pracovat právě u nás?

  • Zázemí stabilní a velké společnosti
  • Možnost pracovat v atraktivním prostředí mezinárodního letiště
  • Systém volitelných benefitů Cafeteria v hodnotě 18 000Kč ročně (lze čerpat například jako příspěvek na rekreaci, Multisport kartu nebo poukázky Flexipass)
  • Dotované stravování a parkování
  • Příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti za škodu
  • Příplatky za práci ve směnách nad rámec zákona

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3469118  Datum zveřejnění: 13.8.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.