Investment Controller - Junior

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš být u rozvoje letiště?
Baví tě controlling, plánování a vyhodnocování případových studií zejména v oblasti investic?
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Investment Controller - Junior! Přidej se k nám!

Jaká bude tvoje pracovní náplň?

  • V rámci týmu se budeš podílet na přípravě ročních a dlouhodobých investičních plánů v rámci celé skupiny.
  • Podílet se na finančních a investičních analýzách.
  • Provádět analýzy plnění plánu, vyhodnocování odchylek, spolupracovat na měsíčních závěrkách.
  • Podílet se na vyhodnocování investičních příležitostí.
  • Dohlížet na dodržování interních investičních pravidel.
  • Komunikovat s různými kolegy napříč společností.

Co bys měl umět?

  • Máš zkušenost s investičním procesem, vyhodnocováním investic.
  • Umíš přemýšlet v širších souvislostech, jsi pověstný/á svými skvělými analytickými schopnostmi a pečlivostí.
  • Excel je tvůj „denní chleba“, připravit prezentaci v Powerpointu je brnkačka.
  • Ve tvé práci ti pomůže znalost SAP (CO/BW).
  • Zvládáš flexibilně komunikovat s různými lidmi napříč společností a zajistit si podklady a odpovědi na tvé otázky.
  • Pozitivní myšlení, aktivní přístup k práci, týmový duch.
  • Když máš zadaný úkol, umíš na něm samostatně pracovat.
  • Něco málo už máš za sebou - praxe minimálně 1 rok v controllingu(investičním) / auditu / poradenství.
  • VŠ diplom máš ze školy s ekonomickým, matematickým nebo technickým zaměřením.

Co tě u nás čeká?

  • Možnost být u rozvoje největšího letiště v ČR a pracovat v atraktivním prostředí.
  • Zázemí velké a stabilní společnosti.
  • Benefitní systém Cafeteria - 18 000Kč ročně na benefity, které si zvolíš podle sebe (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzda
  • Atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další).
  • Flexibilní pracovní doba, možnost občasné práce z domova.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3472945  Datum zveřejnění: 17.8.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.