Obráběč kovů na letadlových dílech

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti


Jsme firma, která má více než osmdesátiletou zkušenost s hangárovou údržbou letadel, renomé kvalitně odvedené práce potvrzené předními evropskými leteckými společnostmi. Disponujeme plně vybaveným technickým zázemím a v neposlední řadě šíři služeb, které zabezpečují týmy zkušených certifikovaných pracovníků.

Jsme Czech Airlines Technics.

JAKÁ PRÁCE NA VÁS ČEKÁ

Jedná se o práci v oboru vámi šitém na míru. Hlavní náplní je obrábění letadlových komponentů, jako jsou letadlové podvozky a další celky. Určitě vás nemine programování CNC strojů, obrábění a výroba náhradních komponentů v rámci údržby letadel a letadlových podvozků / celků.

Ano, letadla máte co by kamenem dohodil!

KOHO HLEDÁME

Do našeho týmu Údržby letadlových podvozků hledáme nového kolegu, který má vzdělání v oboru obráběč kovů (soustružník, frézař) a může o sobě říct, že danou práci zvládá na jedničku.


Požadované vzdělání a kvalifikace:
  • předchozí praxe v oboru vítána, poradíme si však i s nováčkem
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni

JAK SE VÁM ODMĚNÍME

Dočetli jste až sem? Váháte, zda udělat ten pravý krok vstříc své nové kariéře a zaslat nám váš životopis? Čtěte dále, protože to vás určitě přesvědčí. Kromě dobrého pocitu za skvěle odvedenou práci vám nabídneme:

  • zázemí u jedničky na trhu v údržbě letadel
  • balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s věrnostním programem, zaměstnanecké letenky apod.
  • práci v unikátním prostředí letiště, kde budete letadlům opravdu na dosah ruky


Pokud jste se stále nerozhodli, nevadí. I přesto nám zašlete vás životopis a my zvážíme, jak by se vaše zkušenosti daly u nás na letišti zhodnotit.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Český aeroholding je významnou českou skupinou firem, která sdružuje společnosti působící v oblasti letecké přepravy a souvisejících pozemních službách v prostoru mezinárodního Letiště Václava Havla Praha. Mateřská společnost Český aeroholding zajišťuje koordinaci, finanční řízení a realizuje synergie uvnitř skupiny. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Letiště Praha, a. s., Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s.

Adresa společnosti

Český Aeroholding, a.s.
K letišti 1019/6
161 00 Praha 6
http://www.cah.cz
ID: 3480150   Datum zveřejnění: 28.8.2018  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.