Obráběč kovů na letadlových dílech

Hlavní město Praha
plný úvazek
Odpovědět

Jsme firma, která má více než osmdesátiletou zkušenost s hangárovou údržbou letadel, renomé kvalitně odvedené práce potvrzené předními evropskými leteckými společnostmi. Disponujeme plně vybaveným technickým zázemím a v neposlední řadě šíři služeb, které zabezpečují týmy zkušených certifikovaných pracovníků.

Jsme Czech Airlines Technics.

JAKÁ PRÁCE NA VÁS ČEKÁ

Jedná se o práci v oboru vámi šitém na míru. Hlavní náplní je obrábění letadlových komponentů, jako jsou letadlové podvozky a další celky. Určitě vás nemine programování CNC strojů, obrábění a výroba náhradních komponentů v rámci údržby letadel a letadlových podvozků / celků.

Ano, letadla máte co by kamenem dohodil!

KOHO HLEDÁME

Do našeho týmu Údržby letadlových podvozků hledáme nového kolegu, který má vzdělání v oboru obráběč kovů (soustružník, frézař) a může o sobě říct, že danou práci zvládá na jedničku.


Požadované vzdělání a kvalifikace:
  • předchozí praxe v oboru vítána, poradíme si však i s nováčkem
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni

JAK SE VÁM ODMĚNÍME

Dočetli jste až sem? Váháte, zda udělat ten pravý krok vstříc své nové kariéře a zaslat nám váš životopis? Čtěte dále, protože to vás určitě přesvědčí. Kromě dobrého pocitu za skvěle odvedenou práci vám nabídneme:

  • zázemí u jedničky na trhu v údržbě letadel
  • balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s věrnostním programem, zaměstnanecké letenky apod.
  • práci v unikátním prostředí letiště, kde budete letadlům opravdu na dosah ruky


Pokud jste se stále nerozhodli, nevadí. I přesto nám zašlete vás životopis a my zvážíme, jak by se vaše zkušenosti daly u nás na letišti zhodnotit.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Český Aeroholding, a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Kontakt
Český Aeroholding, a.s.

Odpovědět Zpět na výpis pozic
ID: 3480150   Datum zveřejnění: 28.8.2018  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.