Projektový specialista – pozemní stavby

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti


V našem týmu projektových specialistů přibyla jedna židle a čeká na někoho z vás!!!Chcete ji? Pokud ano, máme tady pro vás krátké představení. To jen abychom upřesnili, komu je pozice šitá na míru.

Jak to tedy u nás chodí.

Na začátku přijde projekt, o který se postaráme od přípravné fáze, přes její realizaci, až do jejího dokončení a předání internímu (externímu) zákazníkovi. V rámci všech těchto činností spolupracujeme na vypracování zadávací dokumentace pro výběrová řízení.
Máme k ruce tým projektantů a odborných partnerů. Navrhujeme, revidujeme a předkládáme dílčí koncepce a studie pro projekty v rámci infrastruktury letiště v oblasti mimořádného a strategického rozvoje.
Koordinujeme připomínkovací řízení k dokumentaci staveb vč. vypořádání stanovisek z řízení a důležitou součástí je také řízení rozpočtů, harmonogramů a odpovědnost za soulad se schváleným investičním plánem a plánem oprav.

Tak co na to říkáte? Je to něco, co znáte a baví vás? Slyšíme ANO? Tak čtěte dále!

Co potřebujete pro úspěšný start?

  • Vysokoškolské vzdělání technického zaměření – (optimálně) specializace pozemní stavby, TZB
  • Praxi ve stavebnictví, zkušenosti s projektovým managementem
  • Výbornou orientaci ve všech typech stavební dokumentace, schopnost posouzení návrhů stavebního řešení z hlediska efektivnosti a správnosti technického řešení
  • Orientační znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů
  • Komunikační a prezentační dovednosti (znalost MS Powerpoint)
  • Znalost práce v systému AutoCAD, znalost MS Word, Excel, Outlook, MS Project
  • Výhodou je orientace/zkušenosti s projektováním metodou BIM
  • Řidičský průkaz sk. B pro denní využití v areálu letiště

Proč nás práce baví?

Jsme součástí stabilní firmy, pohybujeme se v atraktivním prostředí mezinárodního letiště a spolupracujeme na investičních projektech specifických pro letištní prostředí.

Máme zde pružnou pracovní dobu a další zajímavé benefity jako systém
Cafateria - 18 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami, kurzy anglického jazyka, dotované stravování, parkování, masáže za zvýhodněné ceny…

Jsou pro nás připravovány různé společenské akce jako např. Aeropárty, teambuildingy, s dětmi slavíme Den dětí a Mikuláše. Najdete mezi námi běžecké nadšence (běháme různé štafety, půlmaratony), fotografy (soutěžíme o nejlepší fotografie) nebo cyklisty (jezdíme do práce na kole).

S námi se rozhodně nudit nebudete! Jestli jsme ve vás vzbudili trochu zvědavosti, napište nám! Těšíme se!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz

Adresa společnosti

Český Aeroholding, a.s.
K letišti 1019/6
161 00 Praha 6
www.pracenaletisti.cz
ID: 3480924   Datum zveřejnění: 29.8.2018  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.