Vyměňte restauraci za letiště!

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás práce s lidmi a vyhovuje vám směnný provoz, ale už potřebujete změnu?
Pojďte s námi chránit bezpečnost cestujících na Letiště Praha!

Nabízíme vám práci:
  • ve stabilní a silné společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • v atraktivním prostředí mezinárodního letiště
  • na kterou budete hrdí
  • v týmu lidí, na které se můžete spolehnout

Na co se můžete těšit?

  • mzda 30 000 Kč po zkušební době, po zapracování až 33 000 Kč
  • navíc 18 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • zaměstnanecké parkování
  • příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti
  • 13. mzdu
  • masáže za zvýhodněnou cenu
  • možnost kariérního růstu
  • zajímavé a atraktivní prostředí mezinárodního letiště

Co u nás budete dělat?

  • provádět bezpečnostní a fyzickou kontrolu cestujících a jejich zavazadel před odletem
  • obsluhovat různá detekční zařízení (rentgenová zařízení, detektory kovů, detektory výbušnin...)
  • denně se potkávat s cestujícími z celého světa

Jste vhodným kandidátem či kandidátkou?

  • máte SŠ - výuční list nebo maturitu
  • jste ochotný/á pracovat v nepřetržitém směnném provozu
  • domluvíte se anglicky - základní komunikativní úroveň (A2)
  • máte výborný fyzický a zdravotní stav
  • jste rozhodný a komunikativní, dokážete pracovat v týmu i samostatně
  • máte čistý trestní rejstřík

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Český aeroholding je významnou českou skupinou firem, která sdružuje společnosti působící v oblasti letecké přepravy a souvisejících pozemních službách v prostoru mezinárodního Letiště Václava Havla Praha. Mateřská společnost Český aeroholding zajišťuje koordinaci, finanční řízení a realizuje synergie uvnitř skupiny. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Letiště Praha, a. s., Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s.

Adresa společnosti

Český Aeroholding, a.s.
K letišti 1019/6
161 00 Praha 6
ID: 3484794   Datum zveřejnění: 4.9.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 Kč/měsíc