Projektový specialista

Hlavní město Praha
plný úvazek

Baví Vás projektové řízení? Chcete se podílet na rozvoji letiště? Pojďte se přidat do našeho přátelského týmu!

Proč byste měli u nás pracovat?

  • Nabízíme zajímavou a různorodou práci, díky které máte jedinečnou příležitost převést své znalosti do praxe.
  • Naše práce nejde do šuplíku, ale jde vidět!
  • Firemní kultura a týmová spolupráce je pro nás důležitá, proto se u nás hned budete cítit jako doma.

Co Vás čeká na projektech?

  • Komplexní řízení a procesování celého průchodu technologických zakázek společností. Od přípravné fáze, přes její realizaci, až do jejího dokončení a předání.
  • Projektové řízení a vedení týmu projektantů a odborných partnerů v rámci Letiště Praha nad svěřenými technologickými zakázkami.
  • Spolupráce při vypracování zadávací dokumentace výběrových řízení.
  • Řízení rozpočtů a harmonogramů projektů v souladu se stanoveným plánem a zodpovídat za jeho dodržování.
  • Koordinace připomínkování dokumentace v rámci Letiště Praha.
  • Zodpovědnost za řízení procesu zpracování a koordinace přípravné a projektové dokumentace zakázky a technologických celků v příslušných stupních projektové dokumentace a koordinace dokumentace pro účely veřejnoprávního projednávání.
  • Kontrola úplnosti a správnosti technických podkladů smluvní dokumentace.

Kvalifikační předpoklady:

  • Vzdělání v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti s TZB výhodou
  • Znalost MS Excel, MS Project
  • Znalost AutoCAD

Nabízíme Vám:

  • Atraktivní pracovní prostředí.
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů - Cafeterie ročně 18 000Kč, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, masáže, dotované stravování, parkování a další.

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Český Aeroholding, a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Kontakt
Český Aeroholding, a.s.
Import Offers
ID: 3490753   Datum zveřejnění: 12.9.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.