Řidič speciální letištní techniky (ŘP C, D, E a T výhodou)

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na Letišti Praha se člověk s řidičským oprávněním neztratí. V létě je potřeba vozit cestující k letadlům nebo mezi parkingem a terminály, v zimě je potřeba držet sníh daleko od našich drah a ploch, aby letadla mohla bezpečně odlétat. Proto právě hledáme šikovné zaměstnance, kteří řídí dobře a rádi, chtějí se naučit ovládat nové stroje a láká je provoz letiště.

Co u nás budete dělat?

V létě:
  • přepravovat autobusy cestující na odbavovací ploše mezi terminály a letadly
  • zajišťovat kyvadlovou dopravu mezi terminály a parkingem

V zimě:
  • zajišťovat úklid a údržbu ploch pomocí speciální techniky za účelem zajištění provozuschopnosti pohybových ploch, nezpevněných ploch a neleteckých komunikací
  • řídit několik typů mobilních mechanizačních prostředků, jako jsou – zametače, odfukovače, sněhová fréza, letištní postřikovače, …
  • provádět kontrolu před výjezdem i po výjezdu, doplňovat pohonné hmoty, provádět čištění strojů a drobné seřizovací práce

Co požadujeme?

  • určitě potřebujeme platný řidičský průkaz skupin C, D a E (T výhodou).
  • alespoň 2 roky zkušenost s řízením vozidel skupiny C+E a D. Pokud neumíte obsluhovat údržbovou techniku, nevadí, rádi vás to naučíme.
  • osvědčení profesní způsobilosti řidiče a platné EEG testy
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu k práci ve směnném provozu – nejčastěji režim dlouhý/krátký v létě je nástup směn dle leteckého provozu
  • nutností je samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • znalost letiště je výhodou, ale ne podmínkou

Co vám můžeme nabídnout?

  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • různorodou a dlouhodobou spolupráci, při které využijete své řidičské schopnosti ve velké a provozně velmi rozmanité společnosti
  • nadstandardní příplatky za noc (20%), víkendy (30%) a za přesčasy (30%)
  • benefitní systém Cafeteria - 18 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzdu
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3503943  Datum zveřejnění: 29.9.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.