Specialista prodeje

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti


Máme před sebou velký úkol. Náš Martin z týmu obchodníků potřebuje uvolnit ruce, tak mu hledáme někoho, kdo mu pomůže a postupně kompletně převezme agendu jedné z našich hlavních služeb zákazníkům, protože má rovnou dvě.

A pozor, praxi v letectví mít nemusíte!

Vše vás naučíme, stačí jen chtít.

O jakou službu se jedná?

Jedná se o službu lehké, neboli traťové údržby nebo také Line maintenance „Lajny“. Lehká údržba je službou zákazníkům, kteří ať již pravidelně, nebo nepravidelně létají do Prahy a dalších destinací.
Služba se rozděluje na pravidelnou údržbu (transit, DY, LC, WY, A apod.) a nepravidelnou – nejrůznější závady, které se musí opravit před plánovaným letem nebo ve stanovených termínech.

Co bude vaším úkolem?

Denním chlebem našich obchodníků je nejen evidence smluv s našimi stávajícími zákazníky, jejich revize, ale také vytváření nejrůznějších podkladů pro obchodní jednání se stávajícími, ale i potencionálními zákazníky. Budete provádět různé kalkulace ve spolupráci s ostatními odděleními, a když se vše podaří, třešničkou na dortu úspěšného obchodu bude finální zaslání podkladů k fakturaci. Budete odpovědný/á za celý proces obchodu od A až do Z.
Většina vaší komunikace bude v angličtině, protože máme hlavně zahraniční zákazníky…Ale žádné strachy, občas vás necháme mluvit i česky :)

Proč být naším specialistou prodeje?

  • Naší obchodní legii aktuálně tvoří 4 bojovníci, co nezapomenou nikdy na žádné narozeniny, a můžete si být jisti, že na obědě u stolu taky sedět sami nebudete.
  • Pracovní doba je u nás pružná od pondělí do pátku, takže vám zbyde dost volného času na zábavu a koníčky. Práce o víkendu nebo přesčasy se u nás totiž nenosí.
  • Když budete šikovný/á, vyšleme vás i někam do Evropy na pracovní „výlet“.
  • O letadla vás neochudíme! Když vám půjde z práce na PC hlava kolem, můžete sejít o dvě patra níže přímo k letadlům. Není přeci nic lepšího než vidět, co nabízíte na vlastní oči.
  • Samozřejmě vám nabídneme balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, dotované stravování, kurzy angličtiny, zaměstnanecké letenky, příspěvky na penzijko nebo pojistku „na blbost“, masáže a mnoho dalšího. Vše spolu detailně rozebereme na pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz

Adresa společnosti

Český Aeroholding, a.s.
K Letišti
160 08 Praha 6
www.pracenaletisti.cz
ID: 3509767   Datum zveřejnění: 6.10.2018  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.