Senior produktový manažer

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lákalo by vás udávat směr rozvoje největšího mezinárodního letiště v oblasti zákaznické zkušenosti? Chcete být součástí týmu, který může ovlivnit to, jak cestující z celého světa vnímají letiště Václava Havla v Praze?
V rámci nového konceptu Airport Lab, hledáme pro oblast customer experience nového kolegu! Posláním týmu Airport Lab je přispívat ke zvyšování spokojenosti cestujících inovativními řešeními vybraných cílů a sledovat a vyhodnocovat moderní trendy.

Co budete v Airport Lab dělat?

  • Řídit proces product discovery pro nalezení a ověření řešení určených cílů spolu se specialisty napříč odděleními. Připravovat plán discovery a informovat o jeho změnách.
  • Prozkoumávat služby dostupné na trhu, které souvisí s řešenými projekty, a hledat, jak bychom je mohli využít pro zlepšení customer experience nebo komerční nabídky letiště.
  • Sdílet získané poznatky z product discovery s ostatními a prezentovat informace o možných využitích služeb, trendech v oblasti.
  • Odkrývat potenciál v nápadech specialistů a hledat synergie napříč odděleními.
  • Společně se specialisty definovat cíle projektů, hledat kritéria kvality pro výběrová řízení a shodu napříč odděleními.
  • Vyjednávat podmínky s dodavateli služeb pro testy Airport Labu.
  • Dohlížet na implementaci projektů vedených projektovými manažery a vyhodnocovat, zda implementace dosáhla cílů definovaných v product discovery.
  • Vést workshopy design thinkingu a moderovat spolupráci na projektech více stakeholderů a specialistů pro definici cílů a nalezení řešení projektů.

Co očekáváme my od vás?

  • Pokročilou znalost anglického jazyka, klientský přístup, organizační a komunikační schopnosti.
  • Uvítáme, pokud budete mít středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, praxi v oboru nebo na podobné pozici alespoň 3 roky a zkušenosti s vedením lidí.

Na jaké benefity se u nás můžete těšit?

  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště a možnost udávat směr jeho rozvoje v oblasti Customer Experience
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • benefitní systém Cafeteria - 18 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzda
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • zvýhodněné tarify u mobilního operátora pro soukromé hovory

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3529337  Datum zveřejnění: 1.11.2018  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.