Praktický lékař pro Letiště Praha

Hlavní město Praha
plný úvazek

Pro společnost Program Health Plus hledáme:
Společnost "Program Health plus", která zajišťuje pracovně lékařskou službu pro Letiště Praha, a.s. hledá pro své pracoviště v areálu letiště Praha praktického lékaře.

Náplň práce:

  • práce ambulantního lékaře - specializace praktický lékař (pro pracovně lékařské služby)
  • provádění vstupních/periodických/mimořádných prohlídek
  • odborná poradenská činnost
  • dohled nad pracovními podmínkami
  • dohled nad zdravím zaměstnanců

Požadujeme:

  • specializaci praktický lékař (pro pracovně lékařské služby)
  • znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • pracovní poměr na smlouvu nebo dle dohody se společností Program Health Plus
  • firemní benefity - stravenky, příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, vzdělání
  • penzijní nebo životní pojištění
  • nadstandardní zdravotní péči pro rodinu a blízké
  • mzdu při plném úvazku 60.000,- - 80.000,- Kč (dle zkušeností)
  • nástup co nejdříve

V případě zájmu o tuto pozici prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.

Český Aeroholding, a.s. si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu.

Kontakt
Český Aeroholding, a.s.
Ing. Lada Duchoňová
ID: 3532533   Datum zveřejnění: 6.11.2018
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   60000 Kč/měsíc