Provozní elektrikář světelných zabezpečovacích zařízení

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

  • kontrolovat, provádět zkoušky, údržbu, opravy a výměny součástí světelných zabezpečovacích zařízení vzletových a přistávacích drah i pojezdových drah včetně příslušných technologií a kabelových rozvodů
  • starat se o provoz, údržbu a opravy podzemních kabelových sítí nízkého napětí
  • zajišťovat provoz, údržbu a opravy vnitřních silnoproudých rozvodů, soustav umělého osvětlení, hromosvodů a uzemňovacích soustav stavebních objektů
  • pracovat ve 12-ti hodinových směnách, v režimu krátký/dlouhý týden (po dobu zaučení bude nový pracovník zařazen na stálou ranní, aby se mohl od kolegů vše naučit a poznat)

Co požadujeme?

  • vzdělání v oboru elektro – silnoproud (vyučení i maturitní vzdělání)
  • platné osvědčení o zkoušce z vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §6, nad 1 000 V
  • jeřábnický průkaz + průkaz vazače výhodou, neplatné obnovíme
  • řidičský průkaz skupiny B, skupina C výhodou
  • základní znalost práce na počítači

Co nabízíme?

  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • zázemí velké a stabilní společnosti a dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
  • zodpovědnou práci, díky které letadla bezpečně vzlétají a přistávají
  • moderní pracovní prostředí a příjemné zázemí
  • nadstandardní příplatky za noční směny, víkendy a přesčasovou práci
  • benefitní systém Cafeteria - 19 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzdu
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3573701  Datum zveřejnění: 9.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.