Senior produktový manažer

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozběhni se s námi od obrazovky do prostoru. Pojď s námi navrhovat a zlepšovat customer experience Letiště Václava Havla.
Získej přímý kontakt se 17 miliony pasažérů. Nejen skrz obrazovku, bavte se přímo.
Pojďme hledat hranice technologií, které ještě nikdo nedokázal použít nebo si je nemůže dovolit.
Cestuj pro inspiraci a zkušenosti na ostatní letiště.
Rozjeď s námi startup ve firmě uprostřed města ve městě.

Co budeš v Airport Lab dělat?

Dostaneš jasné cíle a samostatnost v jejich plnění. Spolupracovat budeš se specialisty na letišti a vznikajícím produktovým týmem a dodavateli. Začínáme ve třech a hledáme tebe, abys nám pomohl:
  • Řídit proces product discovery pro nalezení a ověření řešení určených cílů spolu se specialisty napříč odděleními. Připravovat plán discovery a informovat o jeho změnách.
  • Prozkoumávat služby dostupné na trhu, které souvisí s řešenými projekty, a hledat, jak bychom je mohli využít pro zlepšení customer experience nebo komerční nabídky letiště.
  • Sdílet získané poznatky z product discovery s ostatními a prezentovat informace o možných využitích služeb, trendech v oblasti.
  • Odkrývat potenciál v nápadech specialistů a hledat synergie napříč odděleními.
  • Společně se specialisty definovat cíle projektů, hledat kritéria kvality pro výběrová řízení a shodu napříč odděleními.
  • Vyjednávat podmínky s dodavateli služeb pro testy Airport Labu.
  • Spolupracovat na realizaci projektů vedených projektovými manažery a vyhodnocovat, zda dosáhla cílů definovaných v product discovery.
  • Vést workshopy design thinkingu a moderovat spolupráci na projektech více stakeholderů a specialistů pro definici cílů a nalezení řešení projektů.

Co očekáváme od tebe?

  • Pokročilou znalost anglického jazyka, klientský přístup, komunikační a organizační schopnosti.
  • Znalost product management nebo design metodologií.
  • Praxi alespoň 3 roky v oblasti product managementu a vedení lidí.

Na co se můžeš těšit?

  • Na rozmanitou práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště a možnost udávat směr jeho rozvoje v oblasti customer experience.
  • Flexibilní pracovní doba s možností home office.
  • Benefitní systém Cafeteria: 19 000Kč ročně na benefity, které si vybereš sám (např. proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy, Multisport karta nebo Flexipasy).
  • 5 týdnů dovolené.
  • 13. mzda.
  • Dotované parkování a stravování, příspěvek na penzijní připojištění, jazykové kurzy a masáže za zvýhodněnou cenu.
  • Zvýhodněné tarify u mobilního operátora i pro soukromé hovory.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3585671  Datum zveřejnění: 24.1.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.