Specialista externí komunikace

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Skvělý tým marketingové a korporátní komunikace Letiště Praha hledá posilu!!

Bavilo by tě?

  • psát tiskové zprávy o provozních tématech a technologických inovacích, aktivně spolupracovat s médii a také s naším tiskovým mluvčím
  • pracovat na projektech nových médií – aktualizovat PR příspěvky na všech online kanálech včetně výběru textů, audiovizuálních materiálů a jejich adaptace (překlad, korektura, editorská práce, grafika)
  • tvořit komunikační plán a strategii
  • spolupracovat s online marketingem na tvorbě obsahu pro sociální sítě a další online kanály, supervizovat a moderovat diskuze a reakce na sociálních sítích společnosti (Twitter, Instagram, Facebook, Linkedin)
  • zodpovídat za nekomerční natáčení na letišti (dokumenty, reportáže)
  • aktivně se účastnit na mezinárodních platformách (ACI Digital Communication Forum)
  • spolupracovat při přípravě PR kampaní pro TV a rádia (reportáže, interview, speciální operace v programovém vysílání)
  • spolupracovat s externími subjekty (produkční agentury, kreativní agentury, zájmové spolky atd.) a aktivně také s Klubem a Spolkem spotterů
  • Geocaching – správa letišťní GeoTour

Pokud:

  • jsi vysokoškolák s alespoň dvouletou praxí, který rád a dobře píše, umí vypíchnout klíčové informace a orientuje se v prostředí tradičních i nových médií
  • jsi komunikativní, týmový hráč a zároveň samostatný a spolehlivý
  • umíš výborně anglicky a ovládáš počítač (MS Office, Adobe Photoshop, případně SAP, TAS..)

A jsi ochoten:

  • angažovat se i nad rámec pracovních činností
  • být k dispozici 24 na telefonu/FB/Twitteru v případě potřeby řešení krizových situací

Pak nám pošli svůj životopis a ideálně také napiš pár vět o tom, proč by ses k našemu týmu rád připojil.

Když se naše vzájemná očekávání potkají a podepíšeme pracovní smlouvu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz