Specialista odměňování a benefitů

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše hodnoty jsou fér hra, tah na branku, pokora a úspěch, otevřené jednání. A chceme pozitivního člověka, který se dokáže nadchnout pro cíl a ideu, a dovést to nadšení do konce. Hledáme někoho, pro koho platí, že účel nesvětí prostředky.

Hledáme do vznikajícího HR týmu velké a tradiční technické firmy osobnost, která bude mít na starosti odměňování a benefity!

Co bude tvojí pracovní náplní?

  • tvorba reportů HR controllingu v rámci společnosti
  • zpracovávání analýz, plánování a kontrola v oblasti mzdových / osobních nákladů
  • organizační zajištění vybraných benefitů
  • spolupráce se mzdovou účtárnou – příprava podkladů za měsíční zúčtování mezd
  • podpora managementu v oblasti odměňování
  • podílení se na mzdové politice firmy a ostatní záležitosti související s odměňováním
  • spolupráce na nových projektech

Kdo k nám zapadne? Ten kdo:

  • chce být profesionálem v HR, jít ke kořenu věci a dotáhnout věci do konce
  • má praxi v oblasti HR reportingu a odměňování alespoň 2 roky- podmínka!
  • chce dělat HR s lidmi a ne jenom s kompem v kanceláři
  • perfektně pracuje v Excelu
  • má angličtinu aspoň na komunikativní úrovni
  • umí používat zákoník práce i počítač
  • je odvážný, překážky ho motivují a nedá se odradit

A jestli už jsi se potkal/a se SAPem máš plusové body :-)

Můžeš se těšit na:

  • práci, kde se určitě nebudeš nudit a kde budeš tvořit něco, co ostatní budou chtít kopírovat
  • super tým kolegů- náčelníka Petra a pohodovou Marťu a Marťu
  • letadla na dosah ruky
  • a trochu stresu (v té správné míře)

  • za odměnu si můžeš užít 5 týdnů volna a celou řadu dalších benefitů, ke své práci dostaneš samozřejmě notebook, mobil, flexibilita v pracovní době je samozřejmá - výhodou je i to, že nesedíme ve velkém open space

  • nástup je možný ihned

Jestli si došel/a až sem a máš chuť tak určitě přijdeš na to, co udělat a jak se nám ozvat :-)
Na pohovorech si sice ještě stále vykáme, ale určitě tě překvapíme přátelskou atmosférou.

Už teď se těšíme na setkání!
Petr a Markéta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3592387  Datum zveřejnění: 4.2.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.