Avionik/ Elektrotechnik - letadlové celky

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte elektro vzdělání a zájem o letadla? Jeden z našich kolegů bude brzy odcházet do důchodu a tak sháníme nového plnohodnotného člena týmu. Pokud se jím cítíte právě Vy, zašlete nám Váš životopis. Dělejte práci, která má smysl u jedničky v údržbě letadel. Pracujte u Czech Airlines Technics!

Co u nás budete dělat?

• provádět testování a opravy leteckých přístrojů a zařízení (avionická a elektrická zařízení) v souladu s pokyny výrobců
• vyplňovat doklady k opraveným letadlovým celkům v souladu s leteckými předpisy (technologická dokumentace, práce s manuály výrobců)
• navrhovat postupy/možnosti oprav
• modifikovat letadlové celky v souladu s požadavky majitelů celků

Co by měl mít ideální uchazeč?

• vyučení nebo SŠ vzdělání se zaměřením na elektro/slaboproud
• mechanickou zručnost
• schopnost základní práce na PC
• výhodou je Osvědčení o zkoušce č.50/1978sb. §7 a znalost anglického jazyka

Novému kolegovi nabízíme:

• zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
• letadla opravdu na dosah ruky
• balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní
pojištění, stravenky, příspěvek na parkování na letišti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s výhodami a mnoho dalších
• přátelský tým kolegů
• práci od pondělí do pátku
• nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3662433  Datum zveřejnění: 9.5.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.