Manažer Line Maintenance

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme stabilní společnost s 90ti letou tradicí na trhu a velkou vizí dalšího růstu do budoucnosti.
Chcete mít letadla na dosah a nebojíte se výzvy? Dejte nám o sobě vědět.

Jsme nadšenci do letadel, jsme jednička ve svém oboru, jsme Czech Airlines Technics!

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

• Řídit a organizovat činnost traťové údržby letadel tak, aby zajistila technickou údržbu a obsluhu letadel dle smluvních závazků na tuzemských i zahraničních letištích. Řídit a organizovat činnost MCC a přetahu letadel.
• Organizovat a zajišťovat činnosti na stanicích na zahraničních letištích.
• Organizačně, technicky a dispečersky zabezpečovat plnění úkolů pro zákazníky CSAT vyplývající z platných smluv i operativních a mimořádných událostí.
• Sledovat provoz letadel zákazníků CSAT a v případě potřeby operativně zajišťovat technickou pomoc k minimalizaci zpoždění letadel.
• Připravovat podklady pro růst efektivity a produktivity práce v oblasti údržby a oprav letadlové techniky.
• Vytvářet a zajišťovat systém hodnocení mechaniků, podklady pro přeřazování mechaniků v tarifních třídách a stupních.
• Potvrzovat správnost provedených prací.
• Trvalým působením na podřízené pracovníky zajišťovat postupné zkvalitňování vstupních informací do systému řízení spolehlivosti letadel a zabezpečuje realizaci nápravných opatření směřujících do oblasti činnosti provozu.

CO MÁ MÍT IDEÁLNÍ KANDIDÁT?

• VŠ, popř. SŠ vzdělání technického směru
• Praxi v oblasti údržby letadel - 5 let
• Pokročilou znalost práce s PC, zejména MS Office, systém Amos výhodou
• Komunikativní úroveň angličtiny
• Předpoklady pro vedení lidí
• Orientace na výsledek

NABÍZÍME:

• Stabilní zaměstnání v největší společnosti v ČR zabývající se údržbou dopravních letadel
• Velmi zodpovědnou pracovní pozici
• Práci s týmem profesionálů ve svém oboru
• Oceníme Vás za dobrou práci nejen zajímavou mzdou, ale i zaměstnaneckými benefity jako např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, Flexi passy, masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s věrnostním programem, zaměstnanecké letenky apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3739671  Datum zveřejnění: 14.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.