Pracovník vodovodů a kanalizací

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?

  • provádět běžnou údržbu a opravy na vodárenském systému, plynových regulačních stanicích, veškeré vodovodní, kanalizační a plynovodní síti na Letišti Praha včetně hlavních přivaděčů
  • montáže a demontáže zařizovacích předmětů, jejich seřizování a opravy
  • odpovídat za zajištění přípravy materiálu, sestavování dílců potrubí a armatur demontážních celků
  • kontrolovat přečerpávací zařízení odpadních systémů
  • drobné instalační práce
  • pracovat v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání v daném oboru –instalatér/topenář
  • praxi v oboru
  • základní znalost PC programů (MS Office, Word, Excel)
  • platné svářecí kurzy: ZK 311, ZK 942, ZP 912/942-31
  • řidičské oprávnění skupiny B, skupiny C výhodou
  • znalost systémů, procesů, orientaci v dokumentacích
  • manuální zručnost, důslednost, týmovou spolupráci a fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat ve 12-ti hodinových směnách

Na co se můžete těšit?

  • zázemí velké a atraktivní firmy Letiště Praha, provozovatele největšího mezinárodního letiště v ČR
  • benefitní systém Cafeteria - 19 000 Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzdu
  • příplatky za práci ve směnách nad rámec zákona
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3748248  Datum zveřejnění: 26.8.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.