Příležitost pro VŠ absolventy elektrotechniky - u letadel!

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyhlašujeme pátrání pro naše oddělení Techniky letadel! Hledáme parťáka, kolegu, co má ukončené elektrotechnické vzdělání. Nehledáme supermana, co vše ví a zná, jsme připraveni vše v začátcích naučit. Důležitý je pro nás hlavně zájem o letadla, angličtina a chuť se učit.

Nenabízíme pouhou práci, nabízíme PŘÍLEŽITOST! Vaše práce bude v kanceláři, ale o denní kontakt s letadly Vás neochudíme.

Pojďte k nám a staňte se tak profíkem avioniky u špičky v oboru.
Jsme Czech Airlines Technics!

Najdeme vás?

Vaším denním chlebem bude:
  • zpracovávání technických podkladů pro údržbu, provoz, opravy a modifikace letadlové techniky
  • metodické řízení výkonné složky údržby letadel
  • zpracovávání podkladů pro plánování údržby letadlové techniky
  • zpracovávání technické dokumentace pro modifikace letadlové techniky
  • vyhodnocování účinnosti modifikací letadlové techniky a zpracovávání návrhů na jejich provedení na letadlové technice
  • připravování analýz provozní spolehlivosti a navrhování opatření pro zvýšení spolehlivosti
  • zajišťování metodické technické pomoci provozním složkám v případě složitých závad letadlových systémů

Co od vás požadujeme:
  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • zájem o letecké odvětví
  • znalost práce s PC (MS Office – Outlook, Excel, Word)
  • AJ na úrovni B2, znalost technické letecké angličtiny výhodou

Život vám zpříjemní:
  • zázemí u jedničky na trhu v údržbě letadel
  • balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování v zaměstnanecké jídelně, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, Flexi Passy 6.000 Kč/rok, masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s věrnostním programem, zaměstnanecké letenky apod.
  • práci v unikátním prostředí letiště, kde budete letadlům opravdu na dosah ruky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3811514  Datum zveřejnění: 15.11.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.