Automechanik

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat?
  • provádět opravy a zajišťovat údržbu letištních vozidel (dolévat provozní kapaliny, vyměňovat pneu apod.) a ostatních zařízení
  • ovládat obsluhu technologických zařízení a vybavení pracovišť používaných v automobilovém opravárenství
  • zodpovídat za přebírání letištních vozidel z a do oprav a revizí
  • monitorovat stav a závady všech prostředků

Co požadujeme?
  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení
  • minimálně 3 roky praxe jako automechanik
  • platné řidičské oprávnění skupiny B a C
  • manuální zručnost, orientaci v technické dokumentaci a schopnost identifikovat možné závady
  • týmovou spolupráci a ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?
  • zázemí velké společnosti a příjemný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování v zaměstnanecké jídelně a příspěvek na parkování na letišti
  • zvýhodněné ceny letenek u vybraných dopravců
  • příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění
  • zodpovědnou práci v atraktivním prostředí mezinárodního letiště
  • dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3836450  Datum zveřejnění: 26.12.2019  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.