Projektový manažer – vodohospodářské stavby

Letiště Praha, a. s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete být u realizace vodohospodářských staveb v unikátním prostředí Letiště Václava Havla Praha? Hledáme do týmu nového kolegu/kolegyni – Projektového manažera!

Co u nás budete dělat?
  • komplexně řídit a procesovat celý průchod stavební zakázky společností. Od přípravné fáze, přes její realizaci, až do jejího dokončení a předání internímu (externímu) zákazníkovi
  • spolupracovat při vypracování zadávací dokumentace výběrových řízení
  • projektově řídit a vést tým projektantů a odborných partnerů v rámci Letiště Praha nad svěřenými stavebními zakázkami
  • navrhovat, revidovat a předkládat dílčí koncepce a studie pro projekty v rámci infrastruktury letiště v oblasti mimořádného a strategického rozvoje
  • koordinovat připomínkovací řízení k dokumentaci staveb vč. vypořádání stanovisek z řízení
  • řídit rozpočty a harmonogramy projektů a odpovídat za soulad se schváleným investičním plánem a plánem oprav

Co by měl mít ideální kandidát/ka?
  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření – (optimálně) specializace vodohospodářské stavby,
  • zkušenosti s projektovým managementem a zkušenosti s vedením staveb a projektů
  • výbornou orientaci ve všech typech stavební dokumentace, schopnost posouzení návrhů stavebního řešení z hlediska efektivnosti a správnosti technického řešení
  • orientační znalost stavebního zákona a souvisejících předpisů
  • ochotu a nadšení pro týmovou spolupráci
  • komunikační a prezentační dovednosti (znalost MS Powerpoint)
  • znalost MS Word, Excel, Outlook, MS Project
  • řidičský průkaz sk. B

Výhodou:
  • orientace/zkušenosti s projektováním metodou BIM
  • aktivní znalost práce v systému AutoCAD

Těšit se můžete na:
  • práci v unikátním prostředí mezinárodního letiště
  • zázemí velké a stabilní společnosti
  • spolupráci na investičních projektech specifických pro letištní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • benefitní systém Cafeteria - 20 000Kč ročně na benefity, které si zvolíte sami (např. Flexipasy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.)
  • 13. mzda
  • atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní zaměstnanecké restauraci, zaměstnanecké parkování, příspěvek na pojištění odpovědnosti a penzijní připojištění, jazykové kurzy, masáže za zvýhodněnou cenu a další)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Letiště Praha, a.s., je provozovatelem Letiště Václava Havla Praha - největšího mezinárodního letiště v České republice. Hlavním posláním společnosti je nejen efektivně a bezpečně provozovat mezinárodní civilní letiště, ale také pečovat o jeho růst, přispívat k trvalému rozvoji civilní letecké dopravy v České republice, udržet její dostupnost pro širokou veřejnost a umožňovat klientům cestovat moderním, rychlým a komfortním způsobem. Klíčovými dceřinými společnostmi jsou Czech Airlines Handling, a.s., a Czech Airlines Technics, a.s. Kompletní informace o kariérních příležitostech naleznete na www.pracenaletisti.cz
ID: 3838545  Datum zveřejnění: 2.1.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.