Obráběč kovů na letadlových dílech

Czech Airlines Technics
plný úvazek
Vhodné pro studenty
Odpovědět

Jsme firma, která má více než devadesátiletou zkušenost s hangárovou údržbou letadel, renomé kvalitně odvedené práce potvrzené předními evropskými leteckými společnostmi. Disponujeme plně vybaveným technickým zázemím a v neposlední řadě šíři služeb, které zabezpečují týmy zkušených certifikovaných pracovníků.

Jsme Czech Airlines Technics.

JAKÁ PRÁCE NA VÁS ČEKÁ
Hlavní náplní je obrábění letadlových komponentů, jako jsou letadlové podvozky a další celky. Určitě vás nemine programování CNC strojů, obrábění a výroba náhradních komponentů v rámci údržby letadel a letadlových podvozků / celků.

Ano, letadla máte na dosah ruky!

KOHO HLEDÁME
Do našeho týmu Údržby letadlových podvozků hledáme nového kolegu, který má vzdělání v oboru obráběč kovů (soustružník, frézař) a může o sobě říct, že danou práci zvládá na jedničku.


Požadované vzdělání a kvalifikace:
  • předchozí praxe v oboru vítána, poradíme si však i s nováčkem
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni

JAK SE VÁM ODMĚNÍME
Dočetli jste až sem? Váháte, zda nám zaslat Váš životopis? Za dobře odvedenou práci vám nabídneme:

  • zázemí u jedničky na trhu v údržbě letadel
  • balíček benefitů jako např. 5 týdnů dovolené, stravenky, parkování na letišti a kurzy anglického jazyka, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti, zvýhodněnou kartu Multisport na sportovní a wellness aktivity, Flexi pass,masáže přímo v areálu za zvýhodněnou cenu, MAKRO kartu s věrnostním programem, zaměstnanecké letenky apod.
  • práci v unikátním prostředí letiště, kde budete letadlům opravdu na dosah ruky


Pokud jste se stále nerozhodli, nevadí. I přesto nám zašlete vás životopis a my zvážíme, jak by se vaše zkušenosti daly u nás na letišti zhodnotit.

KONTAKT

Czech Airlines Technics
Import Offers
Odpovědět

O Letišti Praha

Atraktivní prostředí, možnost růstu a rozvoje, silné zázemí ve skupině společností, které působí v oblasti letecké přepravy a souvisejících pozemních službách.

Více volných pozic zde

Sdílejte pozici

ID: 3866146  Datum zveřejnění: 8.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.