Informační asistent pro cestující

Letiště Praha
plný úvazek
Vhodné pro studenty
Odpovědět

Letiště Praha hledá nového Red teamáka!
Hledáte zajímavou pracovní příležitost, kde aktivně využijete angličtinu a nebudete celý den sedět zavřený/á v kanceláři? Přidejte se k RED teamu Letiště Praha!

Červená je u nás na letišti in! Co je RED TEAM?
Jsme parta mladých lidí, kteří pomáhají cestujícím :-).
Pokud je cestující bezradný, vždy víme, jak poradit, případně kam ho nasměrovat. Pracujeme na různých stanovištích v rámci celého letiště. Pomáháme cestujícím před pasovou i bezpečnostní kontrolou, aby nemuseli být ve stresu, jak naskenovat pas nebo kterým vchodem se vydat. Nebojíme se zorganizovat ani větší skupinu cestujících před odbavovacími přepážkami nebo při nástupu do letadla. Naším úkolem je pomáhat cestujícím tak, aby měli příjemnou a bezproblémovou cestu až k letadlu.

Proč se k nám přidat?
Budete součástí skvělého týmu mladých lidí, kteří si navzájem pomáhají.
Budete pyšní na to, že pracujete v unikátním prostředí letiště.
Budete aktivně využívat angličtinu a třeba se i přiučíte základům dalších jazyků.
Budete se setkávat s lidmi z celého světa.
Budete mít možnost čerpat atraktivní zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, 13. mzdu, dotované stravování v naší zaměstnanecké restauraci, parkování, jazykové kurzy a další).
Navíc v rámci Benefitního systému Cafeteria si sami zvolíte benefity v hodnotě 20 000 Kč ročně (např. Flexi passy, Multisport karta, proplacení faktury za dovolenou, vzdělávací kurzy apod.).
A hlavně budete důležitým článkem Letiště Praha!

Hodil/a byste se k nám do týmu?
Správný Red teamák je proaktivní, baví ho komunikovat s lidmi různých kultur a rád/a využije aktivně angličtinu. Dokáže zorganizovat i větší skupinu lidí, je fyzicky zdatný, proto hravě zvládne dvanáctihodinovou směnu na nohou. Velkou výhodou pro Red teamáka je znalost našeho letiště, ale vše se dá rychle naučit.

Chcete se stát Red teamákem?
Zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT níže.
Budeme se těšit na osobní setkání!

KONTAKT

Letiště Praha

Odpovědět

O Letišti Praha

Atraktivní prostředí, možnost růstu a rozvoje, silné zázemí ve skupině společností, které působí v oblasti letecké přepravy a souvisejících pozemních službách.

Více volných pozic zde

Sdílejte pozici

ID: 3866623  Datum zveřejnění: 9.2.2020  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.