Reagujte bez životopisu

Hledáme Partnery v oboru Elektro pro projekty v Německu

letuswork europe GmbH

Místo práce
Německo
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle projektu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat v zahraničí a nevíš si rady? LETUSWORK Europe ti nalezne dlouhodobé projekty.

Spolupracujeme jak s jednotlivcemi tak s týmy. Zaujala tě naše nabídka, tak neváhej a kontaktuj nás na níže uvedených kontaktech !

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

* jistou pracovní nabídku přes Partnerskou smlouvu,
* odměny od 17 €/hod. (cca 70 000 Kč dle odpracovaných hodin),
* proplácení v 14- a 30- denním cyklusu,
* práce v českém týmu, podporován českým nebo slovenským teamleadrem na stavbě,
* zajímavou a napínavou práci v elektroinstalacích ve stavebním průmyslu,
* pomůžeme s technickými otázkami a nejasnostmi - různé pomocné dokument, vyřešení
problémů okolo Vaší práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Našemi klienty jsou velké Koncerny, které nabízejí dlouhodobé projekty a včasné placení !!!

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co k tomu potrebuješ:

- živnost v oboru elektro min. dva měsíce otevřenou,
- A1,
- základní ruční elektronářadí,
- platný řidičský průkaz a auto,
- německé nebo anglické znalosti výhodou,
- ochota pracovat v Německu,
- zvědavost a otevřený přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

LETUSWORK europe je společenství nezávislých řemeslníků a malých a středních řemeslných podniků v elektrotechnickém průmyslu. Zprostředkováváme elektro zakázky našim partnerským společnostem jako subdodavatelé pro velké stavební projekty v Německu a Evropě.
Vaše výhoda: Soustředíte se na svou práci v elektro řemeslu, my se postaráme o zbytek!
Náš tým neustále roste. Pokud jste elektrikář, elektro instalatér nebo živnostník v elektro oboru, stanete se součástí evropské řemeslné komunity LETUSWORK a rychle získáte další lukrativní zakázku.
ID: 3457798  Datum zveřejnění: 16.6.2020