Reagujte bez životopisu

Hledáme Elektro Živnostníky do Německa

letuswork europe GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
dle Projektu
Mzdové podmínky (brutto)
22 - 27 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat v zahraničí a nevíš si rady? LETUSWORK Europe ti nalezne dlouhodobé projekty. Kdo chce něčeho dosáhnout, tomu nabízíme možnosti.
Spolupracujeme jak s jednotlivcemi tak s týmy. Zaujala tě naše nabídka, tak neváhej a kontaktuj nás!
Nabízíme zajímavou a napínavou práci v elektroinstalacích ve stavebním průmyslu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jistou pracovní nabídku přes Partnerskou smlouvu,
- odměny od 22 - 27 €/hod.,
- proplácení v 14- denním cyklu,
- šance na kariérní postup, rozvíjení technické kvalifikace,
- pomůžeme s technickými otázkami a nejasnostmi - různé pomocné dokumenty, vyřešení problémů okolo Vaší práce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Našemi klienty jsou velké Koncerny, které nabízejí dlouhodobé projekty a včasné placení !!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

čtení plánů - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co k tomu potrebuješ:

- živnost v oboru elektro,
- A1,
- platnou Elektro Vyhlášku či Certifikát,
- základní ruční elektronářadí,
- platný řidičský průkaz a auto,
- dobrá znalost němčiny, angličtiny
- ochota pracovat v Německu,
- spolehlivost, zvědavost a otevřený přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

LETUSWORK europe je společenství nezávislých řemeslníků a malých a středních řemeslných podniků v elektrotechnickém průmyslu. Zprostředkováváme elektro zakázky našim partnerským společnostem jako subdodavatelé pro velké stavební projekty v Německu a Evropě.
Vaše výhoda: Soustředíte se na svou práci v elektro řemeslu, my se postaráme o zbytek!
Náš tým neustále roste. Pokud jste elektrikář, elektro instalatér nebo živnostník v elektro oboru, stanete se součástí evropské řemeslné komunity LETUSWORK a rychle získáte další lukrativní zakázku.
ID: 4498693  Datum zveřejnění: 7.7.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 22 EUR/hod.