Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Inštalatér / Pomocný inštalatér

Liches s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
12 - 13 EUR/hod.na pracovný pomer 10 eur/hodinu, ako SZČO 12-13/hodinu. Mzda sa automaticky zvyšuje podľa skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba a odstraňovanie bežných inštalačných závad, montáž vodovodných rozvodov, WC a umývadiel, čistenie/monitoring kanalizačných potrubí a šácht, obhliadky závad, držanie poruchovej služby podľa dohody.

- pracovné oblečenie
- firemné auto
- ubytovanie zabezpečíme
- náradie
- príspevok na stravovanie
- priateľský mladý kolektív
- firemné večierky

Ak vás náš inzerát práce zaujal a máte chuť pracovať, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle: 0911 195 275 alebo 0904 159 301.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

inštalatér

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti a schopnosti sú v danej oblasti vítané, ďalej požadujeme: zodpovednosť, samostatnosť, práca s ľuďmi, aktívny šofér.

Naša spoločnosť zabezpečuje komplexné služby v oblasti vodoinštalácia, plynoinštalácia , kurenárske a kanalizačné práce, monitoring potrubia.

Sme prosperujúca spoločnosť, ktorá ponúka rýchle a kvalitné odstránenie havarijného stavu vzniknutého v nehnuteľnosti prostredníctvom tímu odborne kvalifikovaných pracovníkov. Naše služby je možné využiť aj pri plánovaných opravách, údržbe, servise.
ID: 4573658  Datum zveřejnění: 8.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 12 EUR/hod.