Reagujte bez životopisu

CAD designer junior (obaly)

LIDEA CONSULTING SERVICES, s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
13. plat, bonusy, mobil

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vaším úkolem bude vývoj a konstrukce sekundárních obalů se zaměřením na skládací boxy převážně z papíru i speciálních materiálů
- Komunikace se zákazníky při specifikaci požadavků na obal, na normy atd.
- Spolupráce s interním oddělením vývoje
- Spolupráce s interním oddělením výroby
- Spolupráce s interním oddělením grafického designu
- Příprava vzorků pro zákazníky, testy, validace

Náš klient požaduje:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Dobrá znalost CAD programů (např. Arios, AutoCAD, CATIA, NX)
- Záliba v inovacích
- Proklientská orientace
- Komunikační úroveň v ČJ i v AJ – schopnost se dorozumět se zahraničními kolegy i zákazníky, znalost dalších jazyků výhodou
- Mít ochotu se učit nové věci a být týmový hráč

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Moderní a čisté pracovní prostředí
- Práce s nejmodernějšími technologiemi v oboru
- Odborná školení a vzdělávání (V České republice a v zahraničí)
- Motivující finanční ohodnocení
- Sehraný kolektiv mezinárodního vývojového oddělení, který vás postupně zaškolí do problematiky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Naším klientem je nadnárodní společnost, která se specializuje na výrobu obalů pro farmaceutický průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost se zaměřením na vyhledávání kandidátů na pozice specialistů a vyššího managementu a personální poradenství firmám.
ID: 4163807  Datum zveřejnění: 17.9.2021