Laborant - lakovna (m/ž)

LIDEA CONSULTING SERVICES, s.r.o.

Místo práce
Tachov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsícBonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, 13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spolupráce při výstavbě a zprovoznění moderní lakovny
Lakování plynových pružin a tlumičů na plně automatické velkosériové lince
Chemické rozbory koncentrací směsí a stanovení příměsí
Analýza promývacích médií a stanovení přísad
Kontrola lakovacího procesu a zápisy stavu do systému sledování kvality (CAQ)
Stanovení a korekce povrchového napětí
Obsluha testovacího zařízení a optimalizace lakovacích parametrů
Měření tloušťky vrstvy barvy
Objednávání spotřebního materiálu a náhradních dílů
Ověřování / kalibrace a dokumentace laboratorního vybavení
Příprava chemických zkušebních roztoků
Měření viskozity
Zefektivňování lakovacího procesu
Zpracování systémových úprav pro nové produkty a optimalizace sériových výrobních procesů

Zaměstnanecké výhody, benefity

mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
stálou práci v příjemném prostředí s možností profesního růstu
příspěvek na dopravu
příspěvek na dovolenou a vánoce
výkonnostní prémie
osobní ohodnocení
stravenky
prémie za docházku, věrnostní prémie a prémie za doporučení nového zaměstnance
25 dnů dovolené
Příspěvek na zdraví a kulturu
Stabilní zaměstnání s možností profesního růstu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

strojírenská výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Expert (C2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenosti v procesu lakování (např. auto- nebo průmyslový lakýrník) nebo chemického zaměření
Vzdělání v oboru chemie
NJ a/nebo AJ (oba výhodou)
Jednosměnný provoz
Zkušenosti se zákaznickým servisem v mezinárodním prostředí
Zkušenosti s aplikací metody LEAN , SMED,
Interkulturní kompetence, schopnost týmové práce, dobrá asertivita
Dobrá znalost aplikací Office
Inovativní myšlení, systematický způsob práce, dobré komunikační schopnosti
Ochota se zacvičovat v zahraničí, zejména v počáteční fázi

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost se zaměřením na vyhledávání kandidátů na pozice specialistů a vyššího managementu a personální poradenství firmám.
ID: 4337468  Datum zveřejnění: 24.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc