Personální referent

LIDEA CONSULTING SERVICES, s.r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
20.000 - 25.000,00 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Administrativní podpora vedoucí oddělení lidských zdrojů
- Spolupráce na náboru THP a výrobních pozici – inzerce,
účast na pohovorech, komunikace s kandidáty
- Komunikace se zaměstnanci – prezentace projektů,
administrativní a jiná účast na HR procesech – nábor,
vzdělávání, péče o zaměstnance, komunikace s dodavateli

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce pro stabilní mezinárodní společnost v blízkosti
Plzně (cca 10 km) s téměř žádnou fluktuací
- 4 týdny dovolené, příspěvek na stravování - stravenky
- Vzdělávací kurzy, teambuildingy, bonus za 100% docházku
- 13. plat
- flexibilní pracovní doba
- pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, 6 hodinový úvazek

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní stabilní výrobní společnost, orientující se na průmyslovou výrobu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Personalistika

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Stabilitu, loajalitu vůči zaměstnavateli, teamová
spolupráce, ochota učit se nové věci v souladu s
firemní
kulturou, pečlivost, komunikační a prezentační
dovednosti
- SŠ/VŠ – humanitní, ekonomické či obdobné zaměření
výhodou
- Nj nebo aj komunikativní úroveň či výhodou
- Zkušenosti či orientace v HR procesech výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně poradenská společnost se zaměřením na vyhledávání kandidátů na pozice specialistů a vyššího managementu a personální poradenství firmám.
ID: 3290421  Datum zveřejnění: 19.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000 - 25.000,00 CZK