Reagujte bez životopisu

Recepční v zubní ordinaci

LÍŠKA dental

Místo práce
Jičínská 2348/10, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.2.2023

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dobrý den, příští kolegyně či kolego!
Na konci ledna nás opouští kolega z recepce a tak hledáme náhradu. V naši zubní ordinaci LÍŠKA dental uvítáme posilu na částečný úvazek na dva dny v týdnu od 1.února 2023. Druhá recepční umí být flexibilní a teda jaké dny by to byly, bude čistě na domluvě.
Jednalo by se teda o cca 14-17 hodin v týdnu.
Jediné co potřebujeme je příjemné vystupování, chuť do práce a ochotu flexibilně řešit požadavky pacientů.
Předem moc děkujeme za Váš zájem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme pro začátek odměnu 230 Kč/hodina. Dle domluvy dále stravenkový paušál nebo hrazení cestovného pro mimopražské. A také veselý kolektiv, který často organizuje společné teambuildingy
Předem moc děkuji za Váš zájem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní zubní ordinace, se zaměřením na mikroskopickou stomatologii. Fungujeme od června 2021, kdy se náš vedoucí lékař MDDr. Martin Líška rozhodnul otevřít si vlastní zubní praxi.
Součástí týmu jsou tři zubní lékaři, tři sestry a jeden recepční.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4488420  Datum zveřejnění: 20.12.2022