Zubní sestra, zubní instrumentářka/ instrumentář

LÍŠKA dental

Místo práce
Jičínská 2348/10, Vinohrady, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
1. březen 2024
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Krásný den přeju, kolegyně a kolegové!
Zubní ordinace LÍŠKA dental se rozšiřuje a hledá novou posilu na pozici sestřičky, instrumentářky/ instrumentáře. K datu 1. březen 2024.
Klinika je situovaná přímo u metra A Flora. Jsme poměrně mladý kolektiv třech ordinací, dále úžasného recepčního a mimořádně ochotné a laskavé provozní menežérky.
Všichni se rádi smějeme a trávíme spolu rádi čas i mimo pracovní dobu. Požadujeme proto pozitivní přístup k práci a životu a motivovanost. Všechno ostatní vás moc rádi naučíme, žádná překážka není tak veliká, aby jsme ji nezdolali.
Nabízíme čtyřdenní pracovní týden, kdy je ordinační doba 4x9 hodin. Nástupní plat je 45 tisíc Kč, po roce s valorizací. Dále stravenkový paušál dle počtu pracovních dní cca 2 tisíce Kč. K tomu příspěvek na pracovní oděvy, Multisport kartu a nespočet teambuildingů. No a jako bonus přítomnost tolerantního, poklidného a laskavého šéflekáře (myšleno mně ), který se poslední dobou rád orientuje zejména na stomatochirurgii, takže přivítáme zkušenosti z této oblasti.
Zájemce prosíme, aby společně se svým životopisem se ozvali na mail [email protected].
Již teď se těšíme na báječnou spolupráci

Zaměstnanecké výhody, benefity

4-denní pracovní týden
Multisport karta; stravenkový paušál; příspěvek na oblečení, obuv a vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní zubní ordinace, se zaměřením na mikroskopickou stomatologii. Fungujeme od června 2021, kdy se náš vedoucí lékař MDDr. Martin Líška rozhodnul otevřít si vlastní zubní praxi.
Součástí týmu jsou tři zubní lékaři, tři sestry a jeden recepční.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4746502  Datum zveřejnění: 22.1.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc