Chybí Vám naplnění a radost z práce? Staňte se lektorem!

LITE

Místo práce
Opletalova 1626/36, Nové Město, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte změnu?

Pojďte s námi otevřít lidem anglicky mluvící svět, který jim dá nové možnosti, splní jejich sny a posune je k jejich cílům.

Umíte výborně anglicky a česky?
Chcete se dále vzdělávat?
Stavíte se k věcem jako profesionál?
Troufáte si na náročný úvodní trénink?

Přidejte se k našemu skvělému týmu a staňte se lektorem angličtiny v jazykové škole LITE, která je držitelem prestižního ocenění CZECH SUPERBRANDS 2017 a 2018.
Nepotřebujete pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Vás naučíme. Nepřijímáme však kohokoli. Zjistěte, zda jste ten pravý/pravá!

Pošlete svůj životopis ještě dnes na [email protected] nebo volejte na telefon 775 556 992.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Vzdělávání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Organizace LITE (Life Improvement Through Education – Zlepšování života prostřednictvím vzdělávání) byla v České republice založena v roce 1997. Od té doby jí prošlo přes 70 000 studentů a škola se neustále rozšiřuje, aby uspokojila rostoucí zájem o speciální program výuky angličtiny v LITE. V současné době má v České republice dvanáct poboček.

Účelem společnosti LITE je umožnit co nejvíce lidem, aby díky znalosti cizího jazyka získali nové možnosti uplatnění ve svém životě, dosáhli dobré životní úrovně a svých cílů.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3818507  Datum zveřejnění: 25.11.2019  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc