Lektor/ka anglického jazyka

LITE

Místo práce
Opletalova 1626/36, Nové Město, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme jazyková škola LITE. Naše know-how je prověřené 25 lety a funguje brilantně. Jsme pyšní, že jsme už popáté v řadě získali titul SuperBrands. Naši lektoři jsou profesionálové, které jsme si sami vytrénovali a dnes, patří k naprosté špičce v ČR. Stále máme velké množství práce, protože lidí v Praze, kteří chtějí mít lepší život díky znalosti angličtiny je ohromná spousta.

Pomůžeš nám s tím?

Fakt chceme toho, kdo:

• má vysokou znalost angličtiny a češtiny
• sdílí naše nadšení z práce lektora
• ocení práci v týmu, i když na hodinách je hlavní hvězdou
• staví spokojenost studentů a úspěch firmy nad své vlastní pohodlíčko

Co Tě u nás čeká:

• vychytané zázemí a stabilní kolektiv v centru Prahy
• pozitivní a přátelská atmosféra
• osobní a profesní růst, když budeš chtít
• ohodnocení, zohledňující Tvé osobní výsledky

Nepotřebuješ pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Tě naučíme.

Pošli nám svůj životopis nebo nám rovnou zavolej na 775 556 992.

Více o nás na www.lite.cz.
Těšíme se na Tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Vzdělávání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Organizace LITE (Life Improvement Through Education – Zlepšování života prostřednictvím vzdělávání) byla v České republice založena v roce 1997. Od té doby jí prošlo přes 70 000 studentů a škola se neustále rozšiřuje, aby uspokojila rostoucí zájem o speciální program výuky angličtiny v LITE. V současné době má v České republice dvanáct poboček.

Účelem společnosti LITE je umožnit co nejvíce lidem, aby díky znalosti cizího jazyka získali nové možnosti uplatnění ve svém životě, dosáhli dobré životní úrovně a svých cílů.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4231956  Datum zveřejnění: 5.1.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc