Máš skvělou angličtinu a toužíš po tom ji učit druhé?

LITE

Místo práce
Opletalova 1626/36, Nové Město, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektor/ka anglického jazyka

Také si myslíš, že vzdělávání a zlepšování přináší lidem svobodu?
Nechceš to dělat nahodile a hledáš úspěšné know-how, díky kterému zlepšíš opravdu každého?

Jsme jazyková škola LITE. Naše know-how je prověřené 25 lety a funguje brilantně. Jsme pyšní, že jsme už popáté v řadě získali titul SuperBrands. Naši lektoři jsou profesionálové, které jsme si sami vytrénovali a dnes patří k naprosté špičce v ČR. Stále máme velké množství práce, protože lidí v Praze, kteří chtějí mít lepší život díky znalosti angličtiny, je ohromná spousta.

Pomůžeš nám s tím?

Fakt chceme toho, kdo:

• má výbornou znalost angličtiny a češtiny
• sdílí naše nadšení z práce lektora
• ocení práci v týmu, i když na hodinách je hlavní hvězdou
• staví spokojenost studentů a úspěch firmy nad své vlastní pohodlíčko

Co Tě u nás čeká:

• vychytané zázemí a stabilní kolektiv v centru Prahy
• pozitivní a přátelská atmosféra
• osobní a profesní růst, když budeš chtít
• ohodnocení, zohledňující Tvé osobní výsledky

Nepotřebuješ pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Tě naučíme.

Pošli nám svůj životopis nebo nám rovnou zavolej na 775 556 992.

Těšíme se na Tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Vzdělávání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Organizace LITE (Life Improvement Through Education – Zlepšování života prostřednictvím vzdělávání) byla v České republice založena v roce 1997. Od té doby jí prošlo přes 70 000 studentů a škola se neustále rozšiřuje, aby uspokojila rostoucí zájem o speciální program výuky angličtiny v LITE. V současné době má v České republice dvanáct poboček.

Účelem společnosti LITE je umožnit co nejvíce lidem, aby díky znalosti cizího jazyka získali nové možnosti uplatnění ve svém životě, dosáhli dobré životní úrovně a svých cílů.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4335031  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc