Reagujte bez životopisu

Také si myslíš, že vzdělávání a zlepšování přináší lidem svobodu? (Lektor)

LITE

Místo práce
Opletalova 1626/36, Nové Město, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Lektor/ka anglického jazyka

• Máš skvělou angličtinu a chceš ji učit druhé?
• Hledáš úspěšné know-how, díky kterému zlepšíš opravdu každého?
• Chceš, aby za tebou chodili studenti a byli nadšení, že si díky tvé výuce mohli splnit svůj sen?

Nepotřebuješ pedagogické vzdělání ani praxi, vše potřebné Tě naučíme. Zavolej nebo napiš.
Jsme jazyková škola LITE. Naše know-how je prověřené 25 lety a funguje brilantně. Jsme pyšní, že jsme už pošesté v řadě získali titul SuperBrands. Naši lektoři jsou profesionálové, které jsme si sami vytrénovali a dnes patří k naprosté špičce v ČR. Stále máme velké množství práce, protože lidí v Praze, kteří chtějí mít lepší život díky znalosti angličtiny, je ohromná spousta.

• Chceš se do toho u nás pustit?
Opravdu potřebujeme člověka, který:
• má výbornou znalost angličtiny
• čeština - slovem a písmem
• sdílí naše nadšení z práce lektora
• staví spokojenost studentů nad své vlastní pohodlíčko

Co Tě u nás čeká:
• vychytané zaškolení – naučíme tě, jak to děláme my, abys měl/a skvělé výsledky se studenty
• radost z toho, že se studenti rychle zdokonalují a umí používat AJ i ti co jim to dlouhou dobu nešlo
• tvůrčí atmosféra a super kolektiv v centru Prahy, smysluplná práce s cílem naučit studenta co nejrychleji AJ
• práce v týmu, i když na hodinách budeš hlavní hvězdou ty
• osobní a profesní růst, když budeš chtít
Chceš se k nám přidat a vidět skvělé výsledky u svých klientů? Pokud ano, zavolej nebo napiš.

Těšíme se na Tebe!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Vzdělávání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Organizace LITE (Life Improvement Through Education – Zlepšování života prostřednictvím vzdělávání) byla v České republice založena v roce 1997. Od té doby jí prošlo přes 70 000 studentů a škola se neustále rozšiřuje, aby uspokojila rostoucí zájem o speciální program výuky angličtiny v LITE. V současné době má v České republice dvanáct poboček.

Účelem společnosti LITE je umožnit co nejvíce lidem, aby díky znalosti cizího jazyka získali nové možnosti uplatnění ve svém životě, dosáhli dobré životní úrovně a svých cílů.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4361331  Datum zveřejnění: 27.10.2022