Přípravář a projektový manažer staveb

Living in Moravia

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 42 000 Kč/měsíc40 000 netto + odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Samostatné a zodpovědné řízení přípravy stavby
Komplexní organizace, plánování a koordinace stavebních prací a zakázek
Vyhledávání subdodavatelů, zpracování cenových nabídek, uzavírání smluv
Schvalování a kontrola seznamů prací a objednávek od subdodavatelů, průběžná kontrola průběhu prací, kalkulace stavebních nákladů
Odpovědnost za dodržování harmonogramu a rozpočtu.
Objednávání materiálu a zodpovědnost za skladové zásoby
Komunikace s dodavateli a klienty
Kontrola projektové dokumentace
Komplexní řešení interních a externích procesů souvisejících se zabezpečením výstavby

Zaměstnanecké výhody, benefity

zázemí ve stabilní firmě
přátelský přístup a ochota
práce v zaběhnutém týmu
příležitost ke zvýšení kvalifikace a kariérní postup
rozmanité využití zkušeností
systém odměn v návaznosti na výsledky
firemní akce

Informace o náboru

Životopis posílejte na emailovou adresu:
[email protected]

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

stavebnictví, architektura, ekonomika

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
CENKROS plus - Základy
ArchiCAD - Základy
AutoCAD - Základy

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenosti s realizací stavebních projektů
zkušenosti s vedením lidí
odpovědnost, samostatnost, rozhodnost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Living in, s.r.o. česká firma zabývající se stavbou nízkoenergetických dřevostaveb. Nabízíme kompletní servis od začátku do konce. Pomůžeme vám s financováním, výběrem pozemku i s jeho přípravou ke stavbě. Zařídíme papírování a veškerou dokumentaci. Postavíme vám dům s bytelnými základy a doplníme jej kvalitním vybavením, které vám bude sloužit desítky let.

ID: 4334686  Datum zveřejnění: 20.5.2022  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc