Reagujte bez životopisu

Operátor/Operátorka výroby kabelových svazků na jižní Moravě

LK SUPPORT s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Taky jste otrávení ze současné situace? Štve Vás všeobjímající nejistota? Vykročte s námi za jistotou práce se zajímavým ohodnocením v tradiční společnosti, která Vás nezklame.

Výroba kabelových svazků – jednoduchá, manuální činnost, vhodná pro všechny, kteří potřebují stabilní práci a pevnou půdu pod nohama.

Pojďte do toho s námi!

Místo výkonu práce: Mikulov, Česká republika

Nástup: každý týden v měsíci

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co nabízíme?
Práci na HPP.
Pravidelný průměrný výdělek až Kč 30.000,- / měsíc brutto.
Nástupní bonus Kč 10.000,- po zkušební době.
Ubytování ZDARMA při odpracování plného pracovního fondu.
Docházkový bonus – Kč 2.000,-.
Bonus za doporučení nového zaměstnance.
Výkonnostní prémie až Kč 2.200,-.
Možnost přivýdělku nad rámec pracovní doby.
Příplatky za odpolední a noční směny.
Týdenní zálohy.
Dovolená nad rámec zákona - 25 dnů.
Příspěvky na stravu, jídelna v areálu firmy.
Práce na 3 směny.
Práce vhodná pro muže, ženy a páry.
Moderní pracovní prostředí.
Status pendlera pro kolegy ze Slovenska.
Servis koordinátora.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zaobírá:

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Operátor/Operátorka výroby kabelových svazků

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Slovenský jazyk - Začátečník (A2) nebo Ruský jazyk - Úplný začátečník (A1) nebo Ukrajinský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Práce na pc - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost LK Support s.r.o. byla založena za účelem zužitkovat dlouholeté zkušenosti jejího managementu v oblasti personálních služeb a nově je aplikovat pod touto obchodní značkou.
Jsme držiteli licence agentury práce A, B i C. S námi budete opět šťastní ve svém pracovním životě.
ID: 4064280  Datum zveřejnění: 5.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc