Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Stavbyvedoucí (střechy a dřevostavby)
Hlavní stavbyvedoucí (13232)

Pracoviště a kontakty
 
Firma:LKN s.r.o., IČ 25991361
Pracoviště:LKN s.r.o. [2], Václavská 274, 53701 Chrudim 1
 
Vlastnosti volného místa
 
Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 19000 do 25000 Kč

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Václavská 274, Chrudim II.
Nástup možný po dohodě.
NÁPLŇ PRÁCE: rekonstrukce a realizace střech, pokrývačské, klempířské a tesařské práce včetně tepelných izolací, zajišťování, příprava a zpracování podkladů k cenovým nabídkám, smlouvám a pro realizaci obchodní zakázek. Jednání s klienty, zodpovědnost za efektivní řízení a vedení podřízených, průběžná aktualizace stavebního deníku, zodpovědnost za finanční toky v rámci projektu, kontrolní činnost, pravidelný reporting apod. Více www.lkn.cz.
POŽADAVKY: znalost práce s PC, MS Office, ŘP sk. "B", spolehlivost, důslednost, aktivní přístup k řešení úkolů, flexibilitu, samostatnost a smysl pro detail, organizační dovednosti, komunikativnost a profesionální vystupování, zkušenost s vedením a řízením lidí, výbornou komplexní orientaci v problematice střech, včetně používaných materiálů a trendů, odpovídající prokazatelnou praxi v oboru realizací střech (šikmé i ploché).
NABÍZÍME: perspektivní pracovní pozici v prostředí stabilní české společnosti, finanční ohodnocení složené z fixní částky, pevně stanoveného % z fakturovaných činností a podílu na zisku z realizovaných staveb, služební automobil, technické zabezpečení, notebook a telefon.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
 
Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 11705040732
 

ID: 2806189   Datum zveřejnění: 10.11.2016  
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.