Technik a kontrolor kvality

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Kunice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· kontrolou shody zboží mezi katalogem dodavatele a fyzickým stavem na skladě

· odstraňováním zdvojených položek

· šetřením reklamací

· aktivní zapojením do týmové práce při inovaci a rozvoji sortimentů a služeb

· kontrolou shodnosti dílů s konkurencí a v katalozích dodavatelů (přes webové rozhraní)

Zaměstnanecké výhody, benefity

· práce v mladém, vstřícném, dynamickém kolektivu

· odborné znalosti napříč celým sortimentem náhradních dílů

· vzdělávání se školeními spojené s možností kariérního růstu

· odpovídající finanční ohodnocení k vykonávané práci

· příspěvek na stravování

· 4 dny zdravotního volna ročně

· zaměstnanecké slevy, Multisport karta

Informace o náboru

Společnost Auto Kelly, která je členem LKQ Corporation – největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· máte vzdělání technického směru

· ovládáte práci na PC - Excel

· jste aktivním řidičem

· zvládáte stresové situace a komunikace vám není cizí

· považujete spolehlivost a samostatnost za své přednosti...

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3614021  Datum zveřejnění: 5.3.2019