Skladník/Řidič VZV - mzda až 34 000 Kč, Praha Východ (Strančice)

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Strančice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme SKLADNÍKY/ŘIDIČE VZV do centrálního skladu LKQ CZ – Auto Kelly.
Přidej se k nám a buď součástí stabilní společnosti.
ČÍM SE BUDETE ZABÝVAT:
• řízení a obsluha VZV
spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
manipulovat se zbožím v prostorách skladu
naskladňování a vyskladňování zboží, práce ve skladu
práce se čtečkou
POKUD O VÁS PLATÍ, ŽE :
• máte zkušenosti s řízením skladové techniky (Retrak, ještěrka či jiné)
• můžete pracovat ve dvousměnném provozu
chuť do práce, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO PRACÍ U NÁS ZÍSKÁTE:
• finanční ohodnocení až 34.000 Kč + příplatky
• jednorázový nástupní bonus 5.000 Kč
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr jako kmenový zaměstnanec
• doprava ZDARMA firemním autobusem z OPATOVA
• 4 týdny dovolené + 5 dní bonusového volna navíc
• stravenky v hodnotě 80 Kč za každou odpracovanou směnu
• možnost kariérního růstu (organizujeme pravidelné školení na manipulační
• techniku a zajistíme potřebná oprávnění)
• kompletní pracovní oblečení a zaškolení při nástupu
• pitný režim, čisté pracoviště i zázemí
• doporučte kolegu a dostane příjemný bonus 5.000 Kč
myslíme i na Vaší rodinu (slevy na rodinné výlety do bazénového světa, slevy na zájezdy cestovní kanceláře, slevy na nákup dioptrických brýlí, slevy na lístky do divadla, karta MultiSport pro Vás a rodinné příslušníky, zvýhodněné volání, slevy na nákup pracích a čisticích prostředků)
záleží nám na bezpečnosti našich zaměstnanců (příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, zaměstnanecké slevy na nákup autodílů)
Přidejte se k nám a získejte jistotu stabilního zaměstnavatele. Neváhejte se přihlásit, pokud máte otázky volejte na telefonní číslo 724 670 273

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete životopis, nebo nás rovnou kontaktujte na čísle 607 178 794.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3945728  Datum zveřejnění: 19.8.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc