Junior Product manager

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Ocelářská 16, Praha 9-Vysočany, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

rozvojem sortimentu
cenotvorbou a analýzami daného sortimentu
budováním vztahů s dodavateli (návštěvy dodavatelů, účast na veletrzích)
vyhledáváním nových dodavatelských a prodejních možností, vyjednáváním nákupních podmínek
podílením se na inovaci a rozvoji sortimentu a služeb
komunikace s pobočkami a centrálním skladem

Zaměstnanecké výhody, benefity

možnost ovlivňovat výsledek celé firmy a vidět velmi rychle výsledek své práce
atraktivní finanční ohodnocení
přátelský tým, který spolu tráví čas nejen v práci
možnost realizovat se a rozvíjet v odvětví Auto - moto
a další příjemné maličkosti jako příspěvek na stravování, 5 dní bonusového volna, Multisport karta, ActivePass a zaměstnanecké slevy

Informace o náboru

Chcete se podílet na produktové strategii LKQ CZ a ELIT CZ, a tím určovat trendy v oblasti náhradních dílů? Baví Vás analýzy, čísla a Excel je Váš pracovní přítel? Staňte se jedním z nás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

máte analytické myšlení a Excel pro vás není jen pracovním nástrojem
máte zkušenosti se sortimentem auto moto výhodou
jste schopen/schopna vidět cíl na své cestě a nebojíte se za ním tvrdě jít
jste komunikativní (i v Angličtině) a máte dobré vyjednávací schopnosti
práce v týmu a pro tým je pro vás důležitá
jste zodpovědný/á a záleží vám na výsledku vaší práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4071838  Datum zveřejnění: 29.4.2021