Reagujte bez životopisu

Skladník/ce (mzda až 34 000 Kč, Praha východ)

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Kunice 227, Kunice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, nebo dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· naskladňování a vyskladňování zboží
· práce se čtecím zařízením (skenerem)
· fyzická manipulace se zbožím
· pickování zboží z regálových systémů

Zaměstnanecké výhody, benefity

· zajímavé finanční ohodnocení (28000-34000 Kč)
· jistota pravidelné mzdy na Vašem účtu
· nástupní bonus 3 000 Kč
· 5 dní bonusového volna navíc, tudíž 25 dní dovolené
· možnost zaškolení či práce na skladové technice VZV
· firemní doprava zdarma z Praha 4 - Opatov, I.P.Pavlova, Smíchov
· nástup možný ihned, nebo dle domluvy
· slevy na veškerý sortiment, na autodíly
· Multisport kartu či kartu Active pass
· slevy na kulturní i divadelní akce
· pracovní oblečení
· a spoustu dalších benefitů pro Vás i Vaši rodinu

Informace o náboru

Přijmeme nové kolegy a kolegyně do centrálního skladu autodílů (Praha Východ)
Jistota a zázemí? Ocenění? Stabilní zaměstnavatel? To jsou hodnoty, které Vám nabízíme.

Chcete být zaměstnáni na hlavní pracovní poměr jako kmenový zaměstnanec společnosti s dlouholetou praxí na trhu auto-motive? Rádi byste měli jistotu a obdrželi výplatu vždy v řádném termínu? Jste ochotni pracovat ve směnném provozu ? Dá se na Vás spolehnout, jste zodpovědní a úsměv na tváři Vám nechybí?

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost, zodpovědnost
- ochota pracovat ve směnném režimu
- fyzická zdatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4084677  Datum zveřejnění: 19.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc