Reagujte bez životopisu

Skladník/ce (mzda až 32 000 Kč, Kunice - Praha východ)

LKQ CZ s.r.o.

Místo práce
Kunice 227, Kunice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- kompletace zboží pro závoz na základě objednávek z naších prodejen
- práce se skenerem (rádi Vás zaškolíme)
- vyskladňování, naskladňování a balení zboží
- údržba a úklid skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavní pracovní poměr přímo pod zaměstnavatelem (nejsme agentura)
- motivující mzdové ohodnocení (nástupní mzda + měsíční a půlroční prémie)
- nástupní bonus
- 5 dní bonusového volna navíc, tudíž 25 dní dovolené
- pracovní místo ve směnném provozu (po-pá)
- možnost zaškolení či práce na skladové technice
- MultiSport kartu, příspěvek na penzijní a životní pojištění
- pracovní oblečení a nápoje na pracovišti zdarma
- místo pracoviště: Kunice (Praha východ)
- svozová doprava ZDARMA z těchto míst: Smíchovské Nádraží, I.P.Pavlova, Opatov
- nástup: možný ihned nebo dle domluvy
Chcete se k nám přidat a zjistit více informací? Pošlete nám svůj životopis nebo volejte 724 670 273.

Pohovor zvládneme online nebo osobně.

Informace o náboru

Jako jeden z největších distributorů autodílů v České republice, se v centrálním skladu na Praze východ, každý den staráme o expresní vyřízení objednávek pro koncové zákazníky a autoservisy. Díky neustálému rozvoji, dokážeme naším zaměstnancům již 25 let nabídnout jistotu, pravidelný příjem a pracovní místa s možností rozvoje a kariérního růstu. V neposlední řadě oblasti automotive vděčíme za stabilitu, která přetrvává i v této nelehké době pandemie.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ochotu pracovat ve směnném provozu
- pracovitost a zodpovědnost
- fyzickou zdatnost (sklad autodílů)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost patří mezi největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe.

Našim zaměstnancům nabízíme zázemí stabilní firmy, široké portfolio benefitů, možnost kariérního růstu, přátelský kolektiv. Pokud máte zájem stát se naší součástí, pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4125974  Datum zveřejnění: 20.7.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc