Pracovník pozemní obsluhy letadel - manipulace se zavazadly

Load Control International SK s.r.o.

Místo práce
Mnichov, Německo
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2023
Mzdové podmínky (brutto)
16 EUR/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnanci pracujúci při odbavovaní letadel a zavazadel zažívají letiště každý den zblízka. Vaše pracoviště: přímo na odbavovací ploše mezi letadly, zavazadlovými vozíky a manipulační technikou.

Každý den zajišťují, aby letadla vzlétla včas a aby cestující dostali své kufry včas. Zde je nutná týmová práce, protože ve špičkách se na mnichovském letišti během jednoho dne přemístí více než 50 000 kufrů a tašek.

Ať už právě startujete svou kariéru, studujete, nebo měníte kariéru - každému dáváme šanci kdykoliv začít v úplně novém profesionálním prostředí.

Toto je vaše šance stát se součástí naší jedinečné rodiny letiště Mnichov!

Vaše hlavní náplň práce:
• Nakládání a vykládání zavazadlových vozíků a kontejnerů
• Sloučení lokálních a transferových zavazadel
• Přeprava zavazadel, jakož i příprava a obsluha vozidel a zařízení nezbytných pro manipulaci se zavazadly
• Plnění úkolů v místech spojení s centrální infrastrukturou
• Nakládání a vykládání letadel podle pokynů a napojení letadel na pozemní zdroje energie

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Plný úvazek (37,5h týdně)
• 30 dní dovolené ročně (pro zaměstnance pracující pět dní v týdnu)
• Hodinová mzda na kolektivně sjednané mzdové stupnici, plus příplatky za práci v neděli, v noci a na směny (cca € 16,00/h + příplatky)
• Cestovní náhrada do max. 50 km (0,17 €/km dočasně do 30. června 2023; běžná 0,9 €/km)
• Včasné vyplácení mzdy s možností proplacení přesčasů
• Četné další výhody, jako je příspěvek na dojíždění, roční bonus a firemní důchod (firemní důchod: jestli zaměstnanec přispěje € 10, zaměstnavatel pak přidá € 40)
• Podpora ubytování formou firemního bydlení
• Pokrytí stravovaní v jídelně ve výši 50% + slevy ve vybraných restauracích
• Dostupnost volných parkovacích míst pro zaměstnance a slevy na MHD
• Pronájem jízdních kol od zaměstnavatele
• Slevy ve vybraných obchodech
• Firemní sportovní klub
• Péče o děti
• Kariérní postup

Informace o náboru

Zní to zajímavě?

Zašlete nám svou přihlášku tady nebo e-mailem na [email protected].

Těšíme se na setkání s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Úplná fyzická zdatnost (podléhá lékařské prohlídce)
• Ochota pracovat na směny, a to i v neděli a o svátcích
• Přimeřená znalost němčiny (minimálně na úrovni A2)
• Řidičský průkaz třídy B
• Úspěšná bezpečnostní prověrka německými úřady (ZUP)
• Cestovní pas EU nebo povolení k práci a pobytu v Německu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Load Control International SK s.r.o. je rychle se rozvíjející dceřinou společností Flughafen Wien A.G. (Vídeňské mezinárodní letiště), která byla založena v roce 2017 v Košicích na Slovensku a poskytuje profesionální non-stop služby leteckým zákazníkům po celém světě. Na podporu našeho partnera AeroGround Munich GmbH z letiště Mnichov, hledáme zaměstnance pro odbavování letadel a zavazadel pro letiště Mnichov. Pomůžeme Vám vstoupit do zajímavého a dynamického světa letectví.

Společnost AeroGround Flughafen München GmbH je 100% přidruženou společností společnosti Flughafen München GmbH a je lídrem na trhu v oblasti pozemního provozu na letišti v Mnichově. Našich zhruba 2 000 zaměstnanců je zodpovědných za zajištění hladkého provozu letadel na zemi. V naší práci nejsou dva dny stejné. Právě proto považujeme mnichovské letiště za nejlepší a nejzajímavější místo pro práci na světě.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4566933  Datum zveřejnění: 7.7.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 16 EUR/hod.