Konzultant e-pojištění

LogiCall Česká republika, s.r.o.

Místo práce
Čsl. armády, Pod Cvilínem, Krnov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
15.01.2019
Základní složka mzdy (brutto) a další odměny
17.000 + odměny (5.000,-Kč až 35.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě u nás opravdu čeká :
* Práce na hlavní pracovní poměr
* Ranní směny, odpolední směny
* Administrativní činností spojená se zpracováním hovorů
* Telefonická komunikace s klienty, kteří sami projevili zájem na webových stránkách o kontaktování z naší strany ohledně pomoci s cenovou kalkulací pro ně nejvýhodnějšího pojištění. Ty jim následně radíš, která z možností je pro ně podle jejich potřeb nejlepší.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kolik si u nás vyděláš na bonusech?
Ve zkušební době jsou cíle nastavené tak, že si každý může vydělat 5.000,-Kč až 20.000,-Kč. Po zkušební době Tě čekají bonusy až do výše 35.000,-Kč.
Záleží to jen na Tobě, kolik za měsíc uzavřeš smluv, ale platí u nás pravidlo čím více smluv tím vyšší bonusy. Nemusíš cíl vždy splnit na 100%, aby Ti vůbec nějaký bonus byl vyplacen. Už od splnění cíle na 60% Ti bude bonus vyplacen.

Co Ti ještě můžeme nabídnout?
Stravenky, firemní akce (večírky, grilování), firemní snídaně, různé motivační soutěže, masáže atd…

Informace o náboru

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

4.1.2019 (zbývá ještě 22 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

e-commerce pojištění

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme outsourcing služeb pro klienty z oblasti telko, ecommerce, bankovní a nebankovní služby. Naši prioritou je spokojený zaměstnanec, který vnímá zaměstnání i jako osobní rozvoj.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Čsl. armády 808/43b
794 01 Krnov

Kontakt

ID: 3545878   Datum zveřejnění: 23.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   17.000 + odměny (5.000,-Kč až 35.000,-Kč)